Het actuele trainingsrooster is hieronder te vinden.

Laatste wijziging: 27 november 2022

 

Algemene informatie

- Onderstaand het trainingsrooster is geldig t/m december 2022.

- Bij de woensdagtrainingen in de Pathmoshal die tot 20:00 duren dient de zaal op dat eindtijdstip opgeruimd te zijn zodat badminton vanaf 20:00 kan beginnen met opbouwen. Dit betekent dat er om 19:55 gestopt moet worden met trainen.

 

Herfstvakantie

In de herfstvakantie zijn er geen reguliere trainingen!

 

Trainingsschema (1e helft 2022-2023)

Team Dag Start Eind Zaal Veld Trainer Opmerkingen
H1 maandag 19:30 21:30 Stroinkslanden 1+2 Petra  
  woensdag 17:00 19:00 Helmerhoek 2 Petra  
H2 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 7 Henk  
H3 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 8 Marc  
D1 dinsdag 19:15 21:15 Spinnerstraat   Hans  
  donderdag 19:00 21:00 Helmerhoek 1+2 Hans  
D2 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 8 Marc  
  woensdag 20:30 22:15 Diekmanhal 8 Marc  
D3 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 3 Arjan  
D4 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 2 Johnny  
  woensdag 19:00 20:30 Vlierstraat   Johnny  
D6 woensdag 20:30 22:15 Diekmanhal 6 Johnny  
Instr. Sen woensdag 20:30 22:15 Diekmanhal 5 Florine + Wietske (gepland)
JA1 vrijdag 16:30 18:00 Pathmoshal 3 Matthijs H. overige trainingen op Bonhoeffer
JA2 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 2 .. (Bram tot half nov.)
  woensdag 19:00 20:30 Helmerhoek 2 .. (Bram tot half nov.)
JC1 vrijdag 16:30 18:00 Pathmoshal 4 Dirk + Petra overige trainingen op Bonhoeffer
JC2 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 1 David  
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 2 David  
MA1 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 7 Lars  
  woensdag 20:30 22:15 Diekmanhal 7 Lars  
MA2 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 3 Arjan  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 3 Arjan  
MB1 maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 1 Marc / Lars  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 4 Marc / Lars  
MB2 dinsdag 17:30 19:00 Vlierstraat   Matthijs B. (/Cas)  
  woensdag 19:00 20:30 Helmerhoek 1 Cas / Matthijs B.  
MB3 maandag 17:15 18:45 Spinnerstraat   Quinty  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 2 Quinty  
MC1 maandag 19:00 20:30 Diekmanhal 4 Julot  
  woensdag 18:30 20:00 Pathmoshal 1 Esmee  
MC2 dinsdag 17:15 19:15 Spinnerstraat   Hans + Tess  
  donderdag 17:00 19:00 Helmerhoek 1 Hans + Tess  
  vrijdag 16:30 18:00 Pathmoshal 1 Hans + Tess  
MC3 maandag 18:30 20:00 Vlierstraat   Lisa  
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 1 Lisa  
MC4/Instr. maandag 17:30 19:00 Diekmanhal 3+4 Rinus + Qinn  
  woensdag 17:00 18:30 Pathmoshal 3+4 Rinus + Qinn  
Mini's maandag 17:45 19:00 Diekmanhal 5-8 diversen  
  woensdag 16:45 18:00 Diekmanhal 5-8 diversen  
Recr H. maandag 20:00 21:30 Spinnerstraat   Rolf Jan  
Recr D. maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 1 Johnny  
Recr Mix1 maandag 20:30 22:00 Diekmanhal 4 Koen  
Recr Mix2 maandag 20:30 22:0 Diekmanhal 2 Florine + Wietske  
G-team maandag 20:00 21:30 Vlierstraat   Norbert  

 

Train ze!


TC Twente '05